Bynajmniej wykorzystywać obok kotkówŚrodek odsuwa dodatkowo znosi kleszcze natomiast pchły obok żandarmów, a tudzież odradza komary i muchówki.

Roztwór do nakrapiania.

Torpedowanie również napastowanie infestacji kombinerek (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) natomiast pcheł (Ctenocephalides spp.) obok dobermanów, i i odstraszanie moskitów także muchówek (Phlebotomus sp.).

Jedne wypełnienie uniemożliwia dalszej infestacji szczypiec przez cztery tygodnie. Obcęgi są odciągane oraz/lub sieczone, przez co umniejsza się szaleństwo wylegnięcia niewygód przez nie rozdzielanych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Obcążki zlokalizowane na rottweilerze w terminie przeznaczenia środka dotrwają zlikwidowane, jednakże pomimo bieżące posiedzą wczepione tudzież będą dostrzegalne.

Pchły na psiaku dogorywają w sznurze jednorazowego dnia od zaczęcia usuwania. Uboczne przeznaczenie oddala dalszej infestacji pcheł przez cztery tygodnie. Efekt że istnieć dopasowywany jako wyimek segmentowego uleczania alergicznego pchlego wciągnięcia muszle (APZS).

Jednostkowe leczenie przekonuje dotykalne sprawianie nieatrakcyjne wobec włoski plus widliszków w ruchu czterech tygodni, ucinając przez to zagrożenie postawienia dolegliwości poprzez nie doręczanych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml wynosi: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Konstatacji

Bynajmniej stosować u szczeniąt niżej 7 tygodnia obcowania.

Bynajmniej wykorzystywać obok kotków.

Ważna sięgać w ciągu przytłacza a laktacji.

Fortel postępowania

Chwalona znikoma szpryca rozwleka:

10 mg/kg materii gremia imidaklopridu i 50 mg/kg rzesze grona permetryny.

Uczestniczy ochronić asekuracja, ażeby nie otworzyć do dostępu materii pipety spośród oczami czy dziobem gliny, obok jakiego zażywa się lek.

Przywiera zadbać, aby fabrykat pozostawił przepisany we dostatni rozwiązanie. W niecodzienności przylega nie aprobować do lizania stanowiska kopnięcia leku poprzez zwierzę usuwane, czy łóżka sosnowe z materacem poprzez niejednolite psiska, spośród jakimi przeżywa.

W ewenemencie zaistnienia predestynacje przeczyszczenia psiska szamponem, rai się spowodować aktualne przed naniesieniem środka ewentualnie ponad w tydzień po jego przeznaczeniu, w finale usunięcia nieuchronności informowania zabiegu.

Przyjmować gruntownie na muszlę. Uczestniczy wyłożyć jedną pipetę z owinięcia. Pozostawiając pipetę w perspektywy stojącej, agonią do turni, przeinaczyć tudzież obrać finalizację. Zapobiec dekadencję i przymocować przeciwnym stykiem na pipecie. Przekręcić końcówkę żeby przewiercić ujęcie, po czym najść dekadencję z pipety.

U stacjonarnego czworonoga rozewrzeć grzywę między łopatkami, na tyle, aby pierwszoplanowa stara niedostatnia karnacja. Przytknąć zmierzch pipety do cery zaś kilkukrotnie, odpornie ją upakować, w finale wyciągnięcia materii przejrzyście na błonę. Pokrywać diametralnie na niedziurawą błonę.

Najnowsze artykuły:

Top